Kdo jsem

Zajímá Vás, kdo že to za značkou mette.cz stojí a jak vlastně vznikla? Tak pokračujte ve čtení :)

 

Jsem Markéta, jsem maminkou ročního neposedného syna a neumím se nudit. To je vlastně důvod, proč tento eshop vznikl. Dlouhá léta jsem přemýšlela, s čím budu podnikat, ale nikdy by mě nenapadlo, že to bude vlastní výroba.

Původně mě napadlo, vymyslet vlastní design milníkových kartiček. A proto, že mám šikovného švagra, který nádherně kreslí, vytvořili jsme limitku, kterou najdete v nabídce pořád. Když jsem přemýšlela co dál, rozhodla jsem se vytvořit si plakátek pro syna s jeho údaji o narození, protože jsem na internetu nenašla žádný, který by mi plně vyhovoval.

A tak je to vlastně pořád. Pokaždé něco chci a nemohu to v žádném obchodě najít a vytvořím si to sama. I tak vznikla má vůbec první plstěná dekorace nad postýlku. Ta bude zdobit Matyáškův vlastní pokoj a bude to tak malá upomínka na můj první šitý výrobek.

A proč zrovna "mette"? Hrála jsem si s myšlenkou, že využiji vlastního jména. Vzhledem k tomu, že ale od mládí své jméno příliš v lásce nemusím (paradox), hledala jsem alternativy v jiných jazycích. Stačilo pár minut a slavná Wiki napověděla. Mette je dánsky Markéta. Padlo mi to do oka a jak se říká, dejte vždy na první dojem :)

 

Tak to jsem ve zkratce já a má výroba. Portfolio se stále vyvíjí a vyvíjet bude a tak doufám, že Vás nebudu nudit a budete se ke mě vracet, ať už s nákupy nebo pro inspiraci.

M.